Na co zwrócić uwagę podczas zakupu smartfona?

Smartfony nie są zwykłymi telefonami, tylko urządzeniami wielofunkcyjnymi, dlatego tez ich zakup powinien różnić się znacznie od zakupu telefonu komórkowego. Tutaj mamy do czynienia głównie z urządzeniem, które powinniśmy wybierać jak laptop lub komputer i zwracać podczas jego wyboru na takie elementy, które będą nam najbardziej potrzebne w pracy.

Przede wszystkim producent

Zawsze jednak ważne jest by wybierać smartfony od znanego i cenionego producenta by nie często odwiedzać serwis. Samsung jest jednym z takich producentów, ponadto w każdym mieście możesz znaleźć serwis samsunga. Kraków to jedno z tych miast, gdzie takich serwisów jest najwięcej.

Procesor, bateria, obudowa

Smartfon jeśli ma działać poprawnie i być wykorzystywany do gier, czy też wielu aplikacji powinien posiadać silny procesor, najlepiej 4 rdzeniowy i więcej o taktowaniu 2.0 Gha. Do tego warto zwrócić uwagę na jego baterię. Wybierz taki o pojemności 3000 Map ponieważ wtedy będziesz go ładował znacznie rzadziej. Obudowa to ważna rzecz, ponieważ zabezpiecza go przed deszczem, piaskiem i uszkodzeniami. Najlepiej jeśli będzie aluminiowa.