Nasi eksperci

Jacek Jeziernik – w naszej załodze jest osobą, która specjalizuje się w oprogramowaniach, dlatego każdy, kto ma problem z tego zakresu powinien u Jacka znaleźć rozwiązanie problemu. Jacek zajmuje się wyłapywaniem minusów każdego oprogramowania, problemów, które się notorycznie powtarzają, ale również jest w stanie przedstawić najlepsze jego funkcje i możliwości, co jest bardzo cenną wiedzą i wskazówką dla wielu osób, które nie potrafią się na żaden zdecydować.

 

Marek Gracik – specjalista od strony technicznej każdego sprzętu, który podpowie, jakie części składowe, o jakiej mocy i parametrach w swoim sprzęcie warto mieć, aby być zadowolonym z jego działania. Prywatnie jest to maniak gier komputerowych, dlatego wszystkim tym, którzy szukają sprzętu typowo pod gry na pewno udzieli wiele cennych wskazówek, które pomogą w podjęciu ostatecznej decyzji.

 

 

Piotr Klich – jego mocną stroną jest zakładanie nowych stron www, w tej dziedzinie specjalizuje się już ponad 10 lat, dlatego też jest na bieżąco ze wszystkimi zmianami, które zaszły od tego czasu i wie, na jakim CMSie najlepiej jest postawić sklep internetowy. Z jego porad i pracy skorzystało już wiele osób. Piotr ponadto lubi trochę pomajsterkować przy grafice.

 

 

Tomasz Trycki – najmłodszy członek zespołu, najlepiej czuje się serfując po sieci. Wyłapuje i testuje nowości, konfiguruje programy, systemy oraz wszelkie funkcje różnorodnych, dostępnych przeglądarek www. W tym miejscu podzieli się chętnie swoimi spostrzeżeniami i nie tylko. Cały czas jest na bieżąco ze wszystkimi aktualizacjami.